Blog

ÇELİK ÇATI

Çelik Çatı Yapılması

Binalarına çelik konstrüksiyon yaptırmak isteyenler firmamız ile irtibata geçebilir. Proje bazlı çalışan personellerimiz aynı zamanda çelik çatı için gerekli malzemelerin teminini de sağlamaktadır. Montaj dahil tüm hizmetlerimizde başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlar mevcuttur. Bizimle telefonla da irtibata geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 Çelik Konstrüksiyon Hizmetlerimiz 

 En kaliteli ve dayanıklı malzemelerle montajını yaptığımız çelik konstrüksiyon yapılarla binalarınızın güvenliği maksimum seviyelere çıkarılmaktadır. Depreme karşı çok daha dayanıklı olup binalarınızın ömrünü uzatır. Özellikle beton yerine çelik çatı tercih ettiğiniz takdirde çok daha masrafsız ama bir o kadar da dayanıklı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz projelerde değişmesini istediğiniz noktaları bize iletebilirsiniz. Projelere özel tedarik ettiğimiz malzemelerin tümü kaliteli olup iklim şartlarına karşı ekstra dirençlidir. İmalat alanında da başarılı işlere imza atan firmamız anahtar teslim olarak çalışmaktadır. 

 Çelik Çatı Hizmetlerimiz 

 Konstrüksiyon ile birlikte ana malzemesi çelik olan çatı hizmetlerini de müşterilerimize sunuyoruz. Son derece hafif bir yapıya sahip olan çelik çatıların montajları diğer çatı çeşitlerine oranla çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Zamandan da tasarruf etmenizi sağlayan uygulamalarımız aradığınız lüksü ve ucuzluğu sizlere bir arada sunuyor. Tamamen çevre dostu olan çelik çatılar olası bir afet riskine karşı mukavemet gücü oldukça yüksektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde keşif ekiplerimiz ile birlikte binanızı inceliyoruz. Sadece bir hafta gibi kısa süre içerisinde çelik çatı konstrüksiyon uygulamalarını profesyonel ekibimizle birlikte tamamlamaktayız. 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!