Blog

Evinizde İlk İzlenim Önemli

pastedGraphic.png

Harika Bir İlk İzlenim Yapmanın 7 Yolu

Eviniz için ilk izlenimi bırakmak önemlidir ve giriş dekoru başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Giriş, büyük kullanım ve önem taşıyan bir alandır ancak bazen hafife alınmaktadır. Tüm enerjimizi oturma odasına ve yemek odasına koyduk, ancak giriş holü veya fuaye eve geldiğimizde ilk gördüğümüz alan ve tüm misafirlerimizi ağırladığımız yer. Bu nedenle, iyi bir ilk izlenim bırakmak ve aynı zamanda girdiğiniz anda evinizin tadını çıkarmak istiyorsanız, odaklanılacak alan budur.

Giriş holü giriş kapısı tarafından ayrı bir oda veya küçük bir alan veya oturma odasının bir parçası olabilir. Boyutu veya ismi ne olursa olsun, SNK Yapı Tasarım ekibi etkileyici girişler yapmak için doğru ipuçlarını bilen usta tasarımcılarla çalışacak kadar şanslı. 

1. Bir mükemmellik faktörü oluşturun

Misafirlerinizi koridorda görmeyi beklemeyecekleri bir dekorasyona veya gerçekten çekici ve etkileyici bir şeyle şaşırtın. Bu büyük bir avize, ekstra büyük duvar sanatı veya göz kamaştırıcı geniş zemin aynası olabilir. Mükemmellik hissi, duvar kağıdı veya ilginç yer karoları gibi daha kalıcı seçeneklerle de yaratılabilir. Bu riskli ve biraz gürültü yapabileceğiniz odadır.

2. Aydınlatın

Sarkıt aydınlatma, lamba ve aplikler girişte kesinlikle gereklidir, ancak özel bir aydınlatma atmosferi yaratan giriş dekoru olarak da kullanılabilir. Bir avize, bir masa lambası, bir zemin lambası, aplikler ve hatta bunların bir kombinasyonuna sahip olabilirsiniz. Güzel bir tavan lambası etkilemek istediğinizde her zaman cevap olabilir. Örneğin, büyük bir avize, özellikle çift yüksekliğe sahip bir giriş holünüz olduğunda, mekan için çarpıcı bir his verebilir. Aynı etkiyi gömme montaj veya gömme montaj fikstürü ile normal yükseklikteki alanlarda bile yapabilirsiniz.

Giriş yolunuzu kullanmak ve süslemek için bir sonraki ortak ışık bir masa lambasıdır. Masa lambaları dekoratif bir düzende yükseklik veya hacim verir. Cesur bir duvar arka planını aydınlatabilirler veya odaya renk vermek için kullanılabilirler, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı tür ve renkler vardır.

3. Kişisel ve misafirperver olun

Bu çoğunlukla sizin için ve sonra misafirleriniz için. Evine girdiğinde çok hoş ve ev gibi hissettiriyor. Favori bir öğe, yazılı bir alıntı, aile fotoğrafı içeren bir çerçeve veya aile fotoğrafları içeren bir galeri duvarı (neden olmasın?) Girişinizi çok kişisel ve ev gibi yapabilir. Misafirlerinize gelince, düğününüzün fotoğrafını o kadar takdir etmeyebilirler, ancak rahat ve davetkar başka şeyler bulabileceklerdir. Bankta küçük ve rahat yastıklar deneyebilir ve bir vazoda bazı çiçekler ve tüm oda misafirperver hissedeceksiniz.

4. Düzenli tutun

Giriş dekorunu seçerken aklınızda bulundurmanız gereken A’dan Z’ye her şey. Düzenli bir mekan, dekore edilmese bile, her zaman misafirperver ve davetkardır. Dağınıklığınız varsa, zekice düşünün ve gizlemek için bir miktar depolama ekleyin. Ayakkabıları, çantaları, paltoları, şemsiyeleri ve dışarı çıkarken yanınıza almanız gereken her şeyi saklamak için yeriniz olması önemlidir. Bu sayede onları kolayca bulabileceksiniz, aynı zamanda misafirleriniz içeri girdiklerinde bir karmaşa görmeyeceklerdir. Bir saklama bankına veya bazı iyi görünümlü sepetlere, bir dolaba veya bir dolaba sahip olabilirsiniz.

5. Oturun

Her giriş holü oturma alanı için yeterli alana sahip değildir, ancak yaptıkları zaman harikadır. Evde yaşayan ve ziyaret edenler ve davet edenler için pratiktir. Genellikle bankları tercih ederiz çünkü çok fazla alana ihtiyaç duymazlar, ancak ekstra eklemek isterseniz, vurgulu bir sandalye veya bir aşk koltuğu harika görünür ve odaya biraz kişilik katar.

6. Kalın ve renkli olun

Genel olarak koyu renkler ve renkler kullanmaktan korkmayın. Nötrler harika ve gerçekten şaşırtıcı olabilir, ancak evinizin girişi denemek için mükemmel bir alan. Odaya çok fazla zaman harcayamayacağınız için sıkılmayacak veya bunalmayacaksınız. Hatta bir duvarı kırmızıya boyayabilir veya cesur bir desene sahip renkli bir duvar kağıdına bile sahip olabilirsiniz.

7. Biraz yeşillik ekleyin

Girişte ve diğer odalara da yeşillik eklemeniz gerekir. Sadece yeşil, yılın rengi olduğu için değil, diğer birçok nedenden dolayı. Bir bitki hiçbir odada başarısız olamaz. Canlı ve organik bir şeylere sahip olmak uzun bir yol kat ediyor. Çim alanın çarpıcı ve taze görünmesini sağlar. Doğayı evinize getirin çünkü o her şeyle eşleşecektir.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!