Blog

Ankara Metal Çatı Ve Cephe Kaplama

Tamamı paslanmaz özelliklere sahip kenet kaplama malzemeleri, çelikten ve alüminyumdan oluşuyor. Yangın, yalıtım ve estetik kategorisinde ihtiyacı karşılayan bu çalışmalar, firmamızın uzmanlık alanına giriyor. Yanmayan ve iç mekanın sıcaklığını maksimum koruyan bu kaplamalar, oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Kenetli çatı kaplama hizmeti için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Çatı ve dış kaplama çalışmalarımız, güneşin ve yağmurun olumsuz etkisine karşı özel üretilmiştir. 

 Estetik Görünüm Özelliği Kazandırıyor

 Paslanmaz çelik konstrüksiyon üzerine özel ahşap kaplamalar, ısı yalıtımı sağlayan taş yünü ile birlikte monte ediliyor. Bu sayede kış aylarında yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Dış cephe ve çatı kaplama işlemlerinde profesyonel çözüm üreten firmamız, maksimum koruma sağlamaktadır. 

 Sabitleme işlemlerinde paslanmaz bağlantı elemanlarını kullanılıyoruz. Kaplama işleminde son aşama boyama işlemidir. Bu işlemde müşterinin istediği rengi uygulayabiliriz. Firmamızın profesyonel boyacıları istediğiniz renk tonunu sorunsuz bir şekilde uygulayabilmektedir.

 Estetik ve sağlam özelliklere sahip bu kaplamalar, binanızın satış fiyatını artırıyor. Kenetli cephe kaplama işlemleri, binanızın gayrimenkul değerini de etkiliyor. Binalara modern görünüm özelliği katan bu kaplamalar, satış işlemlerinde avantaj sağlıyor. 

Kenet Çatı ve Cephe Kaplamanın Avantajları 

 1- Bakım istemeyen ve uzun ömürlü özelliğe sahip bu tasarımlar, kısa zamanda tamamlanmaktadır. Dış cephe kaplama işlemlerinde, firmamız, kaliteyi estetikle buluşturuyor. 

2- Isı yalıtım özelliği maksimumdur. 

3- Nem yalıtım özelliği vardır.

5- Mekanlara estetik bir özellik katıyor.

6- Çevreci bir özelliğe sahiptir. 

7- Yangın sınıfı üst seviyededir.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!