Blog

Kenetli Çatı Kaplama Anahtar Teslim

Bu alanda hizmet veren firmalarla iletişime geçilerek kenetli cephe kaplama hizmetleri kapsamında fiyat teklifi alınabilir. Son yıllarda giderek artan bir rağbet oranıyla tercih edilen bu çatı türü sunduğu birçok avantaj ile tercih sebebi olarak görülüyor. Son derece dayanıklı malzemelerin bir araya getirilmesiyle montaj işlemleri tamamlanan kenetli çatı kaplama uygulamaları uzun garanti sürelerine de sahip.

 Kenetli Çatı Kaplamaların Öne Çıkan Özellikleri 

 Söz konusu kenetli cephe kaplama uygulamalarının öne çıkan özellikleri arasında montaj kolaylığı sağlanabilir. Alanında uzman personeller sadece bir ya da iki iş günü içerisinde projeleri anahtar teslim olarak müşterilere iletmektedir. Bunun birlikte paslanma ve kireçlenme gibi olumsuz etkilere karşı mukavemet gücü oldukça yüksektir.

 Kar ve yağmur gibi yağış şekillerine karşı herhangi bir bozulma emaresi göstermez. Mm kalınlıklarının seçimi ise tamamen müşterilere bırakılıyor. Binaların yapısına ve ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla seçimler yapılabilir. 

 Kenetli Çatı Kaplamaları ve Avantajları 

 Su sızdırmazlık seviyesi bakımından ev ve iş yeri sahiplerinin tüm taleplerini karşılayan kenetli çatı kaplama uygulamaları en yağışlı bölgelerde dahi istenen korumayı sağlamaktadır. Hem sağlam hem de son derece dayanıklı olan yapısı sayesinde tercih sebebi olmaya devam ediyor. Binaların ömrünü uzatan bu çatı sistemleri aynı zamanda estetik bir görünüme de ev sahipliği yapmaktadır. Standart olan boyutları binaların yapılarına göre seçilebilir. Ek olarak sanayi tesislerinde de sıklıkla tatbik edilmektedir. 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!