Blog

Tasarıma Dair Aradığınız Her Şey

pastedGraphic.png

Heyecanlandıran tasarımlar

Evlerinizi hayata geçiriyoruz ve işlerinizi daha canlı ve üretken kılıyoruz. Sizi evinizdeki en sevdiğiniz noktaya veya iş yerinizin en işlek köşesine götürürken heyecanlanın.

SNK Yapı Tasarım, yıllardır Türkiye’nin her kentinde ev tasarlıyor. Tüm tasarım ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteli, değer odaklı çözümler sunan bir iç tasarım ve mimarlık firması. SNK Yapı Tasarım, Türkiye’de birçok projeyi başarıyla tasarladı.

3D görselleştirme, müşteriye, tasarım düzenini, mobilyalar, ses, aydınlatma, gölge, yansıma ve hatta hava geçişleri içeren estetik kontürleri görselleştirebilmenizi sağlar. Tüm kurulumlar ve renk koordinatları. Tüm pratik olmayan mobilya seçenekleri, ışık efektlerindeki istenmeyen kusurlar veya alan kullanımı, tasarım odaklı profesyonellerimiz 3D ‘fotoğraf gerçek’ görüntüleriyle sizinle birlikte her ayrıntıyı yürüdükçe ortadan kalkıyor. Bu çok yönlülük, ev sahibinin veya işinin yapımında aktif olarak yer almanı sağlar.

3D görüntülemelerde, yenilikçi tasarım uzmanlarımız en iyisinden başka hiçbir şeye yönelmez. Düz görüntünüzü kağıda ya da zihninizde karmaşık bir görsele getirin ve gerçek zamanlı bir görsele dönüştürün, artık geçici fikirlerle yapmak zorunda değilsiniz. Tasarımınızın her detayı ve yönü aslında üretilmeden önce incelenebilir.

Bu dinamik etkileşimli unsur, bütçemizdeki anlaşmalarımıza uygun kaliteli ürünlerle sizi zamandan ve maliyetten tasarruf etmekten ayırıyor. Bir ofis veya kurumsal süit, bir restoran ya da lüks bir otel hepsinde size verimlilik ve mükemmellik sunuyoruz.

Aradığınız Her Şey

Modüler mutfak hizmetleri

Modüler mutfak, çalışma alanınıza uyması için tasarlanmış bir mutfak sistemidir ve önceden imal edilmiş bir ünite olmasına rağmen çalışma esnekliğine göre çalışma stiline göre değişime izin verir. SNK Yapı Tasarım, damaklarınıza uyacak şekilde seçebileceğiniz çok çeşitli modüler mutfak markalarının yanı sıra özel birimler sunar.

Oturma odası iç tasarımı

Doğal ışıktan, indüklenmiş ışık efektlerine, kumaşlar ve perdeler veya döşemelik tasarımlara, televizyondan bir koltuk takımının yerleştirilmesi veya bireyselliğinizi tanımlayan bir oda. Fikirlerinizle yürüyün ya da modernizmle doluyken SNK Yapı Tasarım, hepsini hayalinizdeki odaya dahil edecek.

Zemin hizmetleri

SNK Yapı Tasarım’da tüm yüzey alanını seçtiğiniz döşeme ile kaplıyoruz. Sundurma veya iskele yolu, salon veya banyo, mutfak veya teras. 

Asma tavan hizmetleri

Perdenin arkasındaki boru ve tel ağını görüş alanından uzak tutmak için estetik açıdan hoş. SNK Yapı Tasarım, tavana ışık ve diğer tasarımları dahil ederek kusursuz hassasiyette asma tavanlar tasarlar.

Dış tasarım hizmetleri

Çevre düzenlemesi ve tesisler ile evinizin genel görünümünü iyileştirin. SNK Yapı Tasarım kafalarımız evinizin içinde ve dışında konforunuzu sağlayacaktır.

Boyama hizmetleri

Boyalar ve renk tasarımları duyuları arttırır. SNK Yapı Tasarım, mevcut ev veya işyerinizi yaparken size yardımcı olacak veya yenisine bu ekstra özel dokunuşu ekleyecektir.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!