Blog

YAPI MARKET

Sandviç Panel

Sandviç panel, sac ya da alüminyum levhalar arasına poliüretan enjeksiyon yapılarak üretilen çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bu malzeme kompozit bir yapı malzemesidir ve günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle estetik oluşu nedeniyle yüzey kaplaması olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Sandviç paneller farklı aksesuar seçenekleri ve montaj kolaylığı nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. 

SNK Şirketler Grubu olarak sizlere SNK Yapı Market şirketimizde sandviç panel çözümleri üretmekte, en kaliteli hizmeti de sunmaktayız. Avrupa’nın en modern tesislerine sahip olan firmamız, her geçen gün ürettiği sandviç paneller ile Türkiye’nin lider üreticisi olma yolunda ilerlemektedir. Tüm ürünlerimizi gelişen teknolojiyi takip ederek kesintisiz hatlarda üretmekte ve güçlü yapılar inşa etmenize olanak sağlıyoruz.

SANDVİÇ PANEL KULLANIM ALANLARI

Sandviç panel, fabrikalardan alışveriş merkezlerine, yüzme havuzlarından stadyumlara kadar çok geniş bir alana uygulanabilmektedir. Bununla beraber bu harika yapı malzemesi, askeri yapılar, sanayi yapıları, prefabrik yapılar, konutlar ve sosyal alanlarda da kullanılabilmektedir. Dünyada her geçen gün farklı farklı birçok alanda tercih edilen ürünlerden olan sandviç panellerin kullanım alanları şunlardır:

  • Soğuk depolar
  • Endüstriyel tesisler
  • Ticari yapılar
  • Fabrikalar
  • Enerji santralleri
  • Tarım ve hayvancılıkla uğraşılan yapılar
  • Sosyal yapılar
  • Spor salonları

SANDVİÇ PANEL AVANTAJLARI NELERDİR?

Sandviç paneller, hammaddeleri ve kullanım şekilleri itibari ile birçok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Bu panellerin avantajları ve özellikleri şu şekildedir:

Yalıtım imkanı: Tüm yapılarda su, yangın, ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Özellikle yangın riskine karşı sıklıkla kullanılmakta, yangının hızlı bir biçimde yayılmasını engellemektedir.

Estetiktir: Sandviç paneller, oldukça estetik ürünlerdir. Yapılarda güzel bir görünüm elde etmeyi sağlar. Bununla beraber sandviç panellerin renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Montaj kolaylığı: Sandviç panel hızlı ve kolay bir biçimde montajlanabilmektedir. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilir.

Dayanıklıdır: Sandviç paneller yüksek mukavemet özelliğine sahiptir. Dış etkilere dayanıklıdır. Sandviç paneller diğer yapı malzemelerine oranla oldukça uzun ömürlüdür.

Çevre dostudur: Sandviç paneller çevre dostudur. Bakteri üretmezler bu nedenle de sağlıklı yapı malzemelerindendir.

Ekonomiktir: Maliyetleri yüksek değildir. 

Eğer sizlerin de sandviç panel çözümlerine ihtiyacınız varsa firma olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. SNK Şirketler Grubu İstanbul olarak sandviç paneller konusunda her türlü desteği sizlere sağlıyoruz. Bizi ziyaret edebilir, isterseniz telefonla da bilgi alabilirsiniz. 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!