Blog

YAPI TASARIM

Proje ve iç mimari

SNK Şirketler Grubu olarak sizlere yapı tasarım konusunda da en iyi hizmeti sunmayı kendimize görev edindi. Binaların proje ve iç mimari tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte çalışmalar yürütüyor ve sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Yaşam alanlarına kattığımız mimari farklılıklar ve değerlerle adımızdan söz ettiriyor sizlere konutlardan kafelere, spor salonlarından ofislere, otellerden apartmanlara kadar birçok alanda iç mimari ve projelendirme hizmeti sunuyoruz. Firma olarak proje ve iç mimari alanında sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz yeni çağın tüm modern trendlerini takip ederek oluşturmakta ve vizyon sahibi fikirler olarak sunulmaktadır.

SNK Şirketler Grubu İstanbul olarak proje ve iç mimari konusunda destek verdiğimiz alanlar şu şekilde:

Oteller

Hayatın devam ettiği tüm alanlara hem tasarımı hem de işlevselliği ön plana alarak sizlere proje ve iç mimari alanlarında hizmet sunuyoruz. Otel iç mimari projeleri ile mekanlarınıza değer katıyor, müşterilerinizin ferah ortamlara girmesini sağlıyoruz. Dinamik ve alanında uzman kadromuz ile tasarımdan yapım aşamasına kadar sürecin her noktasında bulunuyor ve işin sonunda harika projeler ortaya koyuyoruz.

Mağazalar

SNK Şirketler Grubu olarak yapı tasarım alanında verdiğimiz hizmetler sayesinde birçok işletmenin de mekanlarını düzenledik. Özellikle mağaza konsepti alanında verdiğimiz proje ve iç mimari desteği sayesinde işletmeler daha vizyoner bir görünüme kavuşuyor.  Bildiğiniz gibi iç mekan tasarımı her zaman için müşteriyi etkiler ve bu da satışlara yansır. Biz de müşterinizin mutlu olması için gereken tüm mekanları sizlere sunuyoruz.

Ofisler

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisler de iç mimari anlamında kaliteli ve ferah olması gereken mekanlardır. Bu mekanlarda hem işlevsellik hem de tasarım önem kazanmaktadır. Biz de SNK Şirketler Grubu Ankara olarak sizlere kurumsal kimliğinizi yansıtacak ve çalışanlarınızı motive edecek mekanlar tasarlıyoruz. Uzun ve stresli çalışma koşullarından arındırdığımız ofisler sayesinde çalışanlarınız motive oluyor ve sizlere de daha iyi performans sunuyorlar. 

Kafeler

Firmamız proje ve iç mimari anlamında kafelere de hizmet sunmaktadır. Mekanınızı bulduktan sonra bizi arayarak mekanın konseptini hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Biz de hem sizi hem de müşterilerinizi mutlu edecek mekanlar tasarlayarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

SNK Şirketler Grubu olarak yapı tasarım anlamında sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!