Blog

GOSB’un Yeni Başkanı Nuhoğlu

  Gebze Organize Sanayi Bölgesi(GOSB) başkanlık seçimi 28 Haziran Salı günü GOSB Yönetim Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. İki listeyle gidilen seçimlerde Nuh Panel Yönetim Kurulu Başkanı Başar Nuhoğlu aldığı 82 oyla GOSB’un yeni başkanı oldu.

  GOSB eski yöneticisi Turan Önalan ve Nuh Panel Yönetim Kurulu Başkanı Başar Nuhoğlu’nun aday olduğu GOSB seçimlerinde ezici bir farkla Nuhoğlu başkanlığa getirildi. Toplam 132 sanayicinin oy kullandığı seçimlerde Turan Önalan 49 oy alırken, Başar Nuhoğlu ise 82 sanayicinin oyunu aldı.

  nuhoglu

  GOSB ÇİRKİN OLAYLARLA ANILMAYACAK
  Seçimlerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nuhoğlu GOSB’un bundan sonra çirkin olaylarla manşetlerde olmayacağını söyleyerek, ” Türkiye’deki bütün organize sanayi bölgelerine örnek davranışlar,yatırımlar ve programlar ortaya koyacağız. GOSB’daki sanayicilerin sosyal sorumluluğu olduğuna inanıyorum. Bu sosyal sorumluluk çerçevesinde daha iyiyi ve güzeli arayacağız.GOSB sanayicileri bunu hak ediyor. Bundan böyle artık çirkin bir olayla manşet olmak istemiyoruz. Huzur içinde dostluğa doğru koşmak istiyoruz. GOSB sanayicisi huzur arıyor, onu onlara temin edeceğiz” diye konuştu.

  LİSTEDE KİMLER VAR
  GOSB Başkanlığına getirilen Başar Nuhoğlu’nun listesinde şu isimler yer alıyor:
  “P&G Genel Müdürü Faruk Şekeroğlu, Pulver Kimya A.Ş. Genel Müdürü Cem Mızraklı, Ova Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Cem Büyükcıngıl, Bant Boru Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Gider ile Carbone Lorraine A.Ş. Genel Müdürü Kubilay Beyazıt Akkuş ve Mimaysan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Turfanda” Özyönetim Grubu Platformu olarak adlandırılan listede yedek olarak ise Cengiz Turan, Kazım Taycı, İhsan Aydoğan, Özgü Aydın, Orhan Kadir Oktay, Necdet Özcan ve Dr. Tahsin Özbek”

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!