Blog

Modern Şömine Tasarımları

pastedGraphic.png

Modern Şömine Dekore Etmenin En İyi 3 Yolu

Kış soğukluğu tam etkiliyken, ılık bir ateşten daha rahat bir şey yoktur. Mantoyu süslemek, şömineyi bir mekanda odak elemanı olarak yükseltmenin harika bir yolu olabilir. Tatil süsleri kaldırıldı ve şimdi dekor ile çeki düzen vermek için harika bir zaman. Evinizde modern bir dekorasyon stiliniz varsa dekorun temiz, cesur estetiği yansıtmasını istersiniz. Modern bir şömine ızgarasını süslemenin en güzel 3 yolu için taze ve ilham verici fikirlerimizin bir araya geldiğini görmek için okumaya devam edin.

1. Büyük Boy Ayna Ekleme

Aynalar bir mekana sadece parlaklık ve ışık katmakla kalmaz, aynı zamanda cesur stildeki modern dekora da uyar. Üstündeki minimal kontrastlı odalar, modern tasarımı iyi bir şekilde kucaklamaktadır. Şöminelerinin üzerindeki büyük aynalar drama ve derinlik katıyor.

2. Katmanlı Bir Vignette Oluşturma

Gerçekten daha katmanlı ve dekore edilmiş görünümlere sahip olanlar için, manto üzerinde bir skeç oluşturmak kesinlikle modern bir mekanda yapılabilir. Soyut sanatla başlayın ve güzel, şık bir görünüm oluşturmak için çeşitli yüksekliklerde ve materyallerde ekleyin. Yukarıdaki zahmetsizce şık görünüm yeşillikler, karışık metaller ve modern heykeller ekler.

3. Bir Koleksiyon Göster

Modern mantelinizi dekore etmenin çok yaratıcı bir yolu, sevdiğiniz bir ürün koleksiyonunu göstermektir. Toplanan küresel vazoların yanı sıra pirinç şamdan koleksiyonunu da seviyoruz. Ayrıca katmanlı bir sanat galerisi veya hatta cesur bir ifade oluşturmak için bir bitki koleksiyonu sergileyebilirsiniz.

Modern dekor temiz çizgilerle karakterizedir ve geometrik daha modern şömine mantel dekor fikirleri için, neredeyse sınırsız ilhamlara sahiptir. Modern bir ev tasarımınız yoksa, mantel dekorunuzda bir açıklama yapabilirsiniz. Evinizi yansıtan bir tarzda mükemmel modern şömine tavanı yaratmaya yardımcı olmak için bugün SNK Yapı Tasarım’ın en iyi iç tasarımcılarından biriyle ücretsiz bir iç mekan tasarım danışmanlığı planlayın.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!